प्रदेश नं २ मा एमालेले छान्यो उम्मेदवार (नामावली सहित) | ईमाउण्टेन समाचार

Our Network

मंसिर १४ २०७९, बुधवार

प्रदेश नं २ मा एमालेले छान्यो उम्मेदवार (नामावली सहित)

काठमाडौं, २० भदौ । असोज २ गते हुने स्थानीय तह तेश्रो चरणको निर्वाचनका लागि एमालेले उम्मेदवारको नामावली सार्वजनिक गरेको छ । मंगलवार पार्टी केन्द्रीय कार्यालय धुम्बाराहीमा पत्रकार सम्मेलन गरी एमालेले उम्मेदवारको नामावली सार्वजनिक गरेको हो।

 

प्रदेश नम्बर २ का ८ जिल्लामा एक महानगरपालिका, तीन उपमहानगरपालिका, ७३ नगरपालिका, ५९ गाउँपालिका र १२७१ वडामा असोज २ गते निर्वाचन हुँदैछ । एमालेले प्रदेश नं २ को निर्वाचनमा उत्साहका साथ सहभागी भई आफ्ना उम्मेदवारलाई मतदान गर्न सम्पूर्ण मतदाताहरुमा हार्दिक आह्वान गरेको छ।

 

प्रदेश नं २ का १ सय ३६ वटै स्थनीय तहका लागि एमालेले पार्टी सदस्यहरुको भावना, जनताको चाहना र पार्टी कमिटीहरुको सिफारिसका आधारमा उम्मेदवारहरु चयन गरिएको जनाएको छ। लोकतन्त्रप्रति प्रतिबद्ध, लामो राजनीतिक जीवन भएका, सामाजिक र नैतिक रुपले राम्रो प्रतिष्ठा भएका, जनतासँग घनिष्ठ सम्बन्ध स्थापित गर्नसक्ने र जनचाहनाअनुरुप स्थानीय तहमा नेतृत्व गर्नसक्ने योग्य तथा सक्षम व्यक्तिहरुलाई प्राथमिकताका साथ पार्टीले उम्मेदवारका रुपमा प्रस्तुत गरेको एमालेले आज जारी गरेको विज्ञप्तीमा जनाइएको छ।

यी हुन् प्रदेश नं २ का एमाले उम्मेदवार

१. महोत्तरी
-बर्दिवास नगरपालिका
प्रमुख – सुरेशबहादुर राउत, उपप्रमुख – कमला वाइवा तामाङ
-भंगाहा नगरपालिका
प्रमुख – अरुणकुमार सिंह, उपप्रमुख – अनिता यादव
-लोहारपट्टी नगरपालिका
प्रमुख – बदरुल हक कवारी, उपप्रमुख – शोभा झा
-मटिहानी नगरपालिका
प्रमुख – मुजिम राइन, उपप्रमुख – गुलावदेवी मण्डल
-जलेश्वर नगरपालिका
प्रमुख – माधव मण्डल, उपप्रमुख – रागिनी चौधरी
-गौशाला नगरपालिका
प्रमुख – पदमप्रसाद उपाध्याय, उपप्रमुख – शान्तिदेवी सिंह दनुवार
-रामगोपालपुर नगरपालिका
प्रमुख – रामदुलार साह, उपप्रमुख – रञ्जु पटेल
-औरही नगरपालिका
प्रमुख – मोहन महतो, उपप्रमुख – सुमित्रादेवी यादव
-बलवा नगरपालिका
प्रमुख – मन्सुर कवारी, उपप्रमुख – लालोदेवी मण्डल
-मण्डासिसवा कटैवा नगरपालिका
प्रमुख – राजकिशोर साह, उपप्रमुख – चन्दुदेवी मण्डल
-पिपरा गाउँपालिका
अध्यक्ष – विक्रम चौधरी, उपाध्यक्ष – रेखादेवी साह
-महोत्तरी गाउँपालिका
अध्यक्ष – जितेन्द्र पासवान, उपाध्यक्ष – गोलसन खातुन
-सोनमा गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामदुलार यादव, उपाध्यक्ष – राजादेवी साह
-सम्सी गाउँपालिका
अध्यक्ष – मिनाक्षीकुमारी साह, उपाध्यक्ष – शेष इद्रिस
-एकडारा गाउँपालिका
अध्यक्ष – इलियास अन्सारी, उपाध्यक्ष – ममतादेवी मण्डल

२. सर्लाही
-मंलगवा नगरपालिका
प्रमुख – देवेन्द्र राय यादव, उपप्रमुख – कसिरा खातुन
-इश्वरपुर नगरपालिका
प्रमुख – मनोज देवकोटा, उपप्रमुख – एकावती चौधरी
-लालबन्दी नगरपालिका
प्रमुख – मानबहादुर खडका, उपप्रमुख – शान्ति लामा
-हरिपुर नगरपालिका
प्रमुख – जमरुद्दीन मन्सुर, उपप्रमुख – रेणुका काफ्ले
-बरहथवा नगरपालिका
प्रमुख – कल्पना कटुवाल, उपप्रमुख – विष्णुकान्त महतो
-हरिऔन नगरपालिका
प्रमुख – गणेश प्रसाई, उपप्रमुख – रेणुका पौडेल
-वागमती नगरपालिका
प्रमुख – विष्णु पुलामी, उपप्रमुख – विभा नेपाल
-कविलासी नगरपालिका
प्रमुख – फगुनी मण्डल, उपप्रमुख – गीतादेवी साह
-हरिपुर्वा नगरपालिका
प्रमुख – जयप्रकाश यादव, उपप्रमुख – वन्दना साह
-बलरा नगरपालिका
प्रमुख – उमेश सिंह, उपप्रमुख – सुनितादेवी सहनी
-बसबरिया गाउँपालिका
अध्यक्ष – रुदल सहनी,
-विष्णु गाउँपालिका
अध्यक्ष – मुनिल हजारी,
-कौडेना गाउँपालिका
अध्यक्ष – लालबाबु साह सोनार,
-चक्रघट्टा गाउँपालिका
अध्यक्ष – उपेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष – धनवतीदेवी पासवान
-चन्द्रनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष – लछेन्दर बिन मुखिया,

(ब्रम्हपुरी, पर्सा, गोडैता, रामनगर र धकोल गाउँपालिकाको निर्णय गर्न बाँकी ।)

३. सप्तरी
-सप्तकोशी नगरपालिका
प्रमुख – उत्तमकुमार गौतम, उपप्रमुख – आशा चौधरी
-कञ्चनरुप नगरपालिका
प्रमुख – बसन्त मिश्र, उपप्रमुख – आस्रादेवी चौधरी
-बोदेवसाइन नगरपालिका
प्रमुख – कमाल मोहमद, उपप्रमुख – तारादेवी झा
-हनुमाननगर कंकालनी नगरपालिका
प्रमुख – सोभितलाल यादव, उपप्रमुख – अरुणा पैकरा
-राजविराज नगरपालिका
प्रमुख – सुखराम यादव, उपप्रमुख – ममता चौधरी
-शम्भुनाथ नगरपालिका
प्रमुख – जितेन्द्रप्रसाद गुप्ता, उपप्रमुख – शोभाकुमारी चौधरी
-डाक्नेश्वरी नगरपालिका
प्रमुख – रामलखन मुखिया, उपप्रमुख – मिन्टु चौधरी
-खडक नगरपालिका
प्रमुख – सत्रुघनप्रसाद साह, उपप्रमुख – राधा पासवान
-सुरुङ्गा नगरपालिका
प्रमुख – रामनारायण चौधरी, उपप्रमुख – सविता साह
-तिरहुत गाउँपालिका
अध्यक्ष – गफुर मियाँ, उपाध्यक्ष – अम्बिकाकुमारी यादव
-महादेवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – राजाराम यादव, उपाध्यक्ष – हिरादेवी शर्मा
-रुपनी गाउँपालिका
अध्यक्ष – ……….., उपाध्यक्ष – सञ्जुकुमारी चौधरी
-विष्णुपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – अशोककुमार यादव, उपाध्यक्ष – सोनितादेवी राम
-तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका
अध्यक्ष – जागेश्वर झा, उपाध्यक्ष – रञ्जुदेवी मण्डल
-छिन्नमस्ता गाउँपालिका
अध्यक्ष – जयप्रकाश ठाकुर, उपाध्यक्ष – अञ्जुदेवी यादव
-बेल्ही चपेना गाउँपालिका
अध्यक्ष – ओमप्रकाश मण्डल, उपाध्यक्ष – आशादेवी यादव
-अग्निसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका
अध्यक्ष – बद्रीनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष – सैलेन्द्रीदेवी लेखी
-बलान त्रिहुल गाउँपालिका
अध्यक्ष – अशोककुमार यादव, उपाध्यक्षः …

४. पर्सा
-बीरगन्ज महानगरपालिका
प्रमुख – बसरुद्दीन अन्सारी, उपप्रमुख – सोफिया आचार्य
-पोखरिया नगरपालिका
प्रमुख – बृजेश चौहान, उपप्रमुख – मीना देवी
-बहुदरामाई नगरपालिका
प्रमुख – प्रमोदप्रसाद कुशवाहा, उपप्रमुख – …
-पर्सागढी नगरपालिका
प्रमुख – …, उपप्रमुख – …
-ठोरी गाउँपालिका
अध्यक्ष – लालबहादुर श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष – गोकुलकुमारी रेग्मी
-जिराभवानी गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामप्रित महतो थारु, उपाध्यक्ष – उषादेवी थरुनी
-धोबनी गाउँपालिका
अध्यक्ष – इस्लाम मियाँ तेली, उपाध्यक्ष – रामकलीदेवी कुर्मीन
-छिपहरमाइ गाउँपालिका
अध्यक्ष – रन्जित गुप्ता, उपाध्यक्ष – आशादेवी यादव
-जगरनाथपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – वासुदेव राम, उपाध्यक्ष – रवनी पाण्डे
-पटेर्बा सुगौली गाउँपालिका
अध्यक्ष – हरिनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष – सञ्जु चौधरी
-सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका
अध्यक्ष – निरराज गिरी, उपाध्यक्ष – केदारकुमारी विक
-पकाहा मैनपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – मदन पासवान, उपाध्यक्ष – प्रमिलादेवी दास
-कालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष – कृष्णमोहन तिवारी, उपाध्यक्ष – ….
-बिन्दवासनी गाउँपालिका
अध्यक्ष – गौरीशंकर साह, उपाध्यक्ष – रेणु चौरसिया

५. बारा
-कलैया उपहानगरपालिका
प्रमुख – विनोद साह, उपप्रमुख – प्रतिमा यादव
-जितपुर–सिमरा उपमहानगरपालिका
प्रमुख – कृष्ण पौडेल, उपप्रमुख – सरस्वती चौधरी
-सिम्रौनगढ नगरपालिका
प्रमुख – गगनदेव कुशवाहा, उपप्रमुख – राजकुमारी यादव
-कोल्हवी नगरपालिका
प्रमुख – भरतबहादुर भण्डारी, उपप्रमुख – सुनैना चौधरी
-निजगढ नगरपालिका
प्रमुख – यमबहादुर खडका, उपप्रमुख – लीला खनाल
-महागढीमाई नगरपालिका
प्रमुख – महानन्द यादव, उपप्रमुख – मिराकुमारी जैसवाल
-पचरौता नगरपालिका
प्रमुख – लोकनाथ राय यादव, उपप्रमुख – नजमा खातुन
-आदर्श कोटवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – लालबाबु यादव, उपाध्यक्ष – उषादेवी कुशवाहा
-करैयामाई गाउँपालिका
अध्यक्ष – मोतिलाल चौधरी, उपाध्यक्ष – सूर्यवती राम
-देवताल गाउँपालिका
अध्यक्ष – विजय पाण्डे, उपाध्यक्ष – रिनाकुमारी राम
-परवानीपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामक्षेत्री पटेल, उपाध्यक्ष – सुगन्धीदेवी
-प्रसौनी गाउँपालिका
अध्यक्ष – प्रमोद गुप्ता, उपाध्यक्ष – सावित्री देवी
-फेटा गाउँपालिका
अध्यक्ष – गुलाम अन्सारी, उपाध्यक्ष – सावित्री गिरी
-वारागढी गाउँपालिका
अध्यक्ष – सीताराम चौधरी, उपाध्यक्ष – धनमाया चौधरी
-विश्रामपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – धर्मदेव यादव, उपाध्यक्ष – राजमती यादव
-सुवर्ण गाउँपालिका
अध्यक्ष – सत्यपाल यादव, उपाध्यक्ष – सयोदा खातुन

६. सिरहा
-लहान नगरपालिका
प्रमुख – मुन्नी साह, उपप्रमुख – सरियार चौधरी
-गोलबजार नगरपालिका
प्रमुख – श्याम श्रेष्ठ, उपप्रमुख – …
-मिर्चैया नगरपालिका
प्रमुख – प्रदीप महासेठ, उपप्रमुख – शोभा साह
-सिरहा नगरपालिका
प्रमुख – डा. नवीन यादव, उपप्रमुख – डा नविता यादव
-कर्जन्हा नगरपालिका
प्रमुख – रामदयाल महतो, उपप्रमुख – अन्जु राय
-सुखीपुर नगरपालिका
प्रमुख – रामअवतार यादव, उपप्रमुख – रेणुदेवी साह
-कल्याणपुर नगरपालिका
प्रमुख – रामपुकार साह, उपप्रमुख – चन्द्रकलादेवी यादव
-धनगढी नगरपालिका
प्रमुख – ….., उपप्रमुख – ….
-सखुवा नन्कारकट्टी गाउँपालिका
अध्यक्ष – केदार यादव, उपाध्यक्ष – अमला यादव
-वरियारपट्टी गाउँपालिका
अध्यक्ष – राम स्वगारथ यादव, उपाध्यक्ष – देवशरणदेवी यादव
-नवराजपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – सुरेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष – संगीतादेवी यादव
-लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका
अध्यक्ष – देवनारायण साह, उपाध्यक्ष – गीता चौधरी
-अर्नमा गाउँपालिका
अध्यक्ष – चन्देश्वर मण्डल, उपाध्यक्ष – रामकुमारी महतो
-विष्णुपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – सत्यनारायण यादव, उपाध्यक्ष – ममताकुमारी सिंह
-नरहा गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामशरण यादव, उपाध्यक्ष – गुलावदेवी चौधरी
-औरही गाउँपालिका
अध्यक्ष – सुवर्ण यादव, उपाध्यक्ष – आशादेवी यादव
-भगवानपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – उग्रनारायण यादव, उपाध्यक्ष – विन्दादेवी यादव

७. रौतहट
-गौर नगरपालिका
प्रमुख – शम्भु साह, उपप्रमुख – इन्दुकुमारी झा
-राजदेवी नगरपालिका
प्रमुख – भिखारी यादव, उपप्रमुख – रुबीकुमारी महतो
-माधवनारायण नगरपालिका
प्रमुख – रामनरेश यादव, उपप्रमुख – पुनम साह
-गढीमाई नगरपालिका
प्रमुख – हरिनारायण यादव, उपप्रमुख – गजला साहिन
-गरुडा नगरपालिका
प्रमुख – मोहम्मद कलिम उल्लाह, उपप्रमुख – पानपतिकुमारी सहनी
-बृन्दावन नगरपालिका
प्रमुख – विनोदप्रसाद कुर्मी, उपप्रमुख – पार्वतीदेवी सहनी
-चन्द्रपुर नगरपालिका
प्रमुख – बाबुराम दाहाल, उपप्रमुख – रामरति चौधरी
-गुजरा नगरपालिका
प्रमुख – रामेश्वरीदेवी चौधरी, उपप्रमुख – इन्द्रिस सिद्धिकी
-कटहरिया नगरपालिका
प्रमुख – योगेन्द्र साह, उपप्रमुख – सयलकुमारी देवी यादव
-देवाहीगोनाही नगरपालिका
प्रमुख – धमेन्द्रप्रसाद पटेल, उपप्रमुख – सिकिलिया देवी यादव
-फतुवा विजयपुर नगरपालिका
प्रमुख – बुधाई खाँ पैठान, उपप्रमुख – पवित्रा कार्की
-मौलापुर नगरपालिका
प्रमुख – गगनदेव साह, उपप्रमुख – सुनितादेवी यादव
-बौधीमाई नगरपालिका
प्रमुख – प्रदीप यादव, उपप्रमुख – इन्दु मिश्र
-राजपुर नगरपालिका
प्रमुख – साह मोहम्मद, उपप्रमुख – लक्ष्मीदेवी साह
-इसनाथ नगरपालिका
प्रमुख – सदरे आलम, उपप्रमुख – प्रभावतीदेवी साह
-परोहा नगरपालिका
प्रमुख – ताराचन्द्रप्रसाद सिन्हा, उपप्रमुख – लुसरत जहाँ
-दुर्गाभगवती गाउँपालिका
अध्यक्ष – वीरेन्द्र साह, उपाध्यक्ष – प्रमिलादेवी यादव
-यमुनामाई गाउँपालिका
अध्यक्ष – मक्सुद आलम, उपाध्यक्ष – किरणदेवी साह

(धनुषा जिल्लाका १८ र अरु विभिन्न जिल्लाको बाँकी उम्मेदवारहरु क्रमशः सार्वजनिक गरिनेछ ।)