७७ तहको नतिजा : २७ तह जित्दै कांग्रेस अग्रस्थानमा, माओवादीलाई पछ्याउँदै राजपा, एमाले सहितका दल कता ? | ईमाउण्टेन समाचार

Our Network

माघ २१ २०७९, शनिबार

 

काठमाडौं, ६ असोज । प्रदेश नम्बर २ का १३६ स्थानीय तहमध्ये ७७ स्थानीय तहको नतिजा सार्वजनिक हुँदा नेपाली कांग्रेसले सबैभन्दा धेरै सिट जित्दै अग्रता कायमै राखेको छ । कांग्रेसले सबैभन्दा धेरै २७ सिट जितेको छ।

त्यस्तैगरी १४ सिट जित्दै माओवादी केन्द्र दोस्रो र १३ सिट जित्दै राजपा तेस्रो छन्। संघीय समाजवादी फोरमले ११ सिट जित्दै चौथो स्थानमा छ भने ८ सिट जितेको एमाले पाँचौ स्थानमा छ । छैठौं स्थानको फोरम लोकतान्त्रिकले ३ र एक सिट जितेको नेपाली जनता दल सातौं स्थानमा छ।

कांग्रेसले जितेका स्थानीय तह

१. गोपालप्रसाद यादव, फतुवा विजयपुर नगरपालिका, रौतहट
२. धिरेन्द्रकुमार सिंह, राजदेवी नगरपालिका, रौतहट
३. रामचन्द्र चौधरी, चन्द्रपुर नगरपालिका, रौतहट
४. श्यामप्रसाद यादव, गढीमाई नगरपालिका, रौतहट
५. शेष वकिल, परोहा नगरपालिका, रौतहट
६. बालेश्वर मण्डल, धनुषाधाम नगरपालिका, धनुषा
७. योगेन्द्र पञ्जियार, क्षिरेश्वरनाथ नगरपालिका, धनुषा
८. बद्री नारायण सिंह, धनौजी गाउँपालिका, धनुषा
९. अब्दुल वारिक शेष, जनकनन्दिनी गाउँपालिका, धनुषा
१०. ब्रहम देव यादव, औरही गाउँपालिका, धनुषा
११. रामउदगार गोइत, कमलानगरपालिका, धनुषा
१२. राम अयोध्या यादव, बसबरिया गाउँपालिका, सर्लाही
१३. सियाराम राय, हरिपुर्वा नगरपालिका, सर्लाही
१४. कृष्णप्रसाद बर्मा, रामनगर गाउँपालिका, सर्लाही
१५. रामआश्रे साह, धनकौल गाउँपालिका, सर्लाही
१६. विनोद कुमार यादव, नेपाली, बलवा नगरपालिका, महोत्तरी
१७. सुनिलकुमार यादव, औरही नगरपालिका, महोत्तरी
१८. शैलेन्द्रकुमार यादव, लोहारपट्टी नगरपालिका, महोत्तरी
१९. सुरेशकुमार खनाल, निजगढ नगरपालिका, बारा
२०. विजयशंकर यादव, सिम्रौनगढ नगरपालिका, बारा
२१. भुवनेश्वर धामी, करैयामाई गाउँपालिका, बारा
२२. परशुराम चौधरी, अग्नीसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका, सप्तरी
२३. परमानन्द यादव, बेल्ही चपेना गाउँपालिका, सप्तरी
२४. निलाम्बर यादव, विष्णुपुर गाउँपालिका, सप्तरी
२५. लोकनारायण यादव, पर्सागढी नगरपालिका, पर्सा
२६. विश्वमोहन यादव, नवराजपुर गाउँपालिका, सिरहा
२७. सूर्यनाथ मण्डल, कल्याणपुर नगरपालिका, सिरहा

माओवादी केन्द्रले जितेका स्थानीय तह

१. सिद्धार्थ यादव, औरही गाउँपालिका, सिराहा
२. अशोककुमार यादव, अर्नमा गाउँपालिका, सिराहा
३. गंगा पासवान, कर्जन्हा नगरपालिका, सिराहा
४. हरिनारायण चौधरी, धनगढी नगरपालिका, सिराहा
५. श्रवणकुमार यादव, मिर्चैया नगरपालिका, सिराहा
६. अशोक कुमार मण्डल, रामगोपालपुर नगरपालिका, महोत्तरी
७. फारूक शेख, साम्सी गाउँपालिका, महोत्तरी
८. शिभनाथ महतो, गौशाला नगरपालिका, महोत्तरी
९. श्रीप्रसाद मुखिया विन, यमुनामाई गाउँपालिका, रौतहट
१०. रीना कुमारी साह, मौलापुर नगरपालिका, रौतहट
११. मनोज कुमार, छिपहरमाई गाउँपालिका, पर्सा
१२. पदम लाल श्रेष्ठ, ठोरी गाउँपालिका, पर्सा
१३. भरतकुमार थापा, बाग्मती नगरपालिका, सर्लाही
१४. उदयकुमार यादव, शहीदनगर नगरपालिका, धनुषा

राजपाले जितेका स्थानीय तह

१. अभय कुमार सिंह, बलरा नगरपालिका, सर्लाही
२. बिनोद साह, ब्रहृमपुरी गाउँपालिका, सर्लाही
३. रामप्रसाद राय, कौडेना गाउँपालिका, सर्लाही
४. सन्जिवकुमार साह, भंगाहा नगरपालिका, महोत्तरी
५. रामचविला साह, एकडारा गाउँपालिका, महोत्तरी
६. सुनिलकमार राय, महोत्तरी गाउँपालिका, महोत्तरी
७. हरिप्रसाद मण्डल, मटिहानी नगरपालिका, महोत्तरी
८. हरिनारायण प्रसाद साह कानु, परवानीपुर गाउँपालिका, बारा
९. चन्दन सिंह, देवताल गाउँपालिका, बारा
१०. हरेराम यादव, रूपनी गाउँपालिका, सप्तरी
११. शिवनारायण साह, डाकनेश्वरी नगरपालिका, सप्तरी
१२. राम ज्ञान मण्डल, हंशपुर नगरपालिका, धनुषा
१३. अजय कुमार गुप्ता, गौर नगरपालिका, रौतहट

संघीय समाजवादी फोरमले जितेका स्थानीय तह

१. रामबाबु यादव, गणेशमान चारनाथ नगरपालिका, धनुषा
२. बिन्देश्वर यादव, लक्ष्मीनिया गाउँपालिका, धनुषा
३. राजीव रञ्जन यादव, बौद्धीमाई नगरपालिका, रौतहट
४. धर्मेन्द्र प्रसाद पटेल, देवाही गोनाही नगरपालिका, रौतहट
५. जागेश्वर यादव, विष्णुपुर गाउँपालिका, सिराहा
६. बेचनप्रसाद यादव, भगवानपुर गाउँपालिका, सिराहा
७. अमिरीलाल प्रसाद, फेटा गाउँपालिका, बारा
८. हेमन्त बहरखेर, तिरूहुत गाउँपालिका, सप्तरी
९. राजकुमार यादव, सोनमा गाउँपालिका, महोत्तरी
१०. श्रीलाल साह कानु, बिन्दबासिनी गाउँपालिका, पर्सा
११. किशुन देव राय, पर्सा गाउँपालिका, सर्लाही

एमालेले जितेका स्थानीय तह

१. मनोजकुमार यादव, ममुखियापट्टी मुसहरनिया गाउँपालिका, धनुषा
२. डम्बर बहादुर राउत क्षेत्री, बाटेश्वर गाउँपालिका, धनुषा
३. अनिलकुमार यादव, मिथिला बिहारी नगरपालिका, धनुषा
४. रामशरण यादव, नरहा गाउँपालिका, सिरहा
५. केदार यादव, सखुवा नन्कारकट्टी गाउँपालिका, सिरहा
६. रामअवतार यादव, सुखीपुर नगरपालिका, सिरहा
७. हरिनारायण चौधरी, पटेर्वा सुगौली गाउँपालिका, पर्सा
८. उत्तमकुमार गौतम, सप्तकोशी नगरपालिका, सप्तरी

फोरम लोकतान्त्रिकले जितेका स्थानीय तह

१. सन्तोष कुमार मेहता, ईशनाथ नगरपालिका, रौतहट
२. जवाहरलाल यादव, बिष्णु गाउँपालिका, सर्लाही
३. अमिरीलाल राउत, विश्रामपुर गाउँपालिका, बारा

नेपाली जनता दलले जितेको स्थानीय तह

१. नथुनी कुशवाह, कालिका गाउँपालिका, पर्सा